U srijedu 30.11.2016. godine u prostorijama Mjesne zajednice Strelčevina u Mostaru održati će se sastanak Udruge građana "Rotim" na kome će se izglasati i odrediti nove osobe koje će predstavljati udrugu u razdoblju od 4 godine. Stoga se pozivaju svi članovi udruge, članovi Skupštine i Upravnog odbora da nazoče spomenutom sastanku. Svi oni koji ne budu nazočili, a nalaze se u tijelima udruge, pri tomu ne opravdajući svoj nedolazak automatizmom se produžava njihova aktivnost i djelovanje u tim istim tijelima udruge tijekom naredne 4 godine tj. sve do novog reizbora. Isto tako, pozivaju se i svi oni naši prezimenjaci koji do sada nisu sudjelovali na sastancima udruge da nam se pridruže i eventualno se uključe u rad udruge kroz njena tijela. Udruga je otvorenog tipa i bilo bi nam iznimno drago da čujemo mišljenja i sugestije ostalih naših prezimenjaka!

www.foto55.com