Članovi Udruge građana „Rotim“ organizirano su 08.01.2012. godine posjetili Gornji Gradac povodom blagdana i zaštitnika župe Imena Isusova. Nakon sudjelovanja na sv. misi Rotimi su se okupili u kući koja starinom pripada lozi Rotima-Marića gdje se, kao u prijašnja vremena, pjevalo, sijelilo i družilo do kasnih večernjih sati. Da ničeg ne nedostaje pobrinuli su se Rotimi koji slove kao domicilni Gračani a koji su se pokazali kao izvrsni domaćini. Posebice se na uspješnoj organizaciji zahvaljujemo Ankici Rotim-Marinović premda ne umanjujemo značaj sudjelovanja svih ostalih koji su pridonijeli realizaciji spomenute veselice. Značaj ovakvih i sličnih izleta jeste u što boljem upoznavanju i druženju članova udruge te se nadati da će postati tradicionalnog karaktera.

alt   alt