Za razliku od prijašnjih godina kada nismo imali mnogo informacija o novim članovima u našim obiteljima ova 2015. godina je izgleda iznimka. Naime, u nepuna dva i pol mjeseca svijet su ugledala tri nova člana-dvije Rotimuše i jedan mali Rotim. Prvo se 14. siječnja u obitelji Nine Rotima i Stanislave rođ. Ramljak u Mostaru rodila mala Monika, da bi se 03. veljače u Zagrebu u obitelji našeg počasnog člana, poznatog liječnika Krešimira Rotima i Cecilije rođ. Grgas rodila mala Anđela da bi jutros u 8 sati (14. ožujka) u Požegi na svijet došao mali Mihael dugačak 49 cm i težak 3400 grama, dijete Davida Rotima i Martine rođ. Horvat. Nadamo se da će i preostali dio godine obilovati ovakvim i sličnim radosnim vijestima.

Roditeljima upućujemo čestitke!