Pošto je danas evidentirana uplata odnosno donacija za knjigu u iznosu od 75 KM, a koju je uplatila Sanja (Damjan) Rotim koja živi u Italiji, u prilogu donosimo pregled svih dosadašnjih uplata i donacija. Tako ćemo i ubuduće činiti. Ovo radimo kako bi motivirali naše prezimenjake da se odazovu, pomognu i podrže tiskanje knjige jer će se to tiskati sada i tko zna kada ponovno. Nije važna visina novčane donacije jer nije svatko u istoj životnoj i financijskoj situaciji. Ali ipak je sramotno da se od tisuće ljudi svega odazove nekih 10-tak ljudi. Ipak, na jednom od prvih sastanaka naše udruge dogovorili smo se da nećemo nikoga osobno moliti za pomoć pa su i ove dolje navedene donacije Rotimi uplatili potpuno samoinicijativno, čime je njihova donacija znatno vrijednija. Imena dosadašnjih donatora su u prilogu:

Jozo (Ivan) Rotim  300 Eura - ramski Rotimi

Don Ante (Šimun) Rotim 250 Eura + 50 Eura za rad udruge - ramski Rotimi