U četvrtak, 12.01.2012. godine na HRT-u, u emisiji Hrvatska uživo gostovao je prof.dr.sc Krešimir Rotim, ravnatelj KBC-a „Sestre milosrdnice“ u Zagrebu. Počasni član Udruge građana „Rotim“ prof.dr.sc. Krešimir Rotim jedan je od vodećih neurokirurga u Hrvatskoj, a nedavno je sa suradnicima promovirao svoju četvrtu knjigu „Prometni traumatizam“. U spomenutoj emisiji prof. Rotim napominje kako je neurokirurgija kao struka zahtjevna te traži kompletnu osobu koja je stabilna i što je najvažnije manualno samostalna. Osobe koje se odluče za neurokirurgiju studiraju šest godina, a nakon toga idu na specijalizaciju koja također traje šest godina-navodi prof. Rotim. Što reći već poželjeti mu puno uspjeha u daljnjem radu i svaka čast Krešo!